Lake Boya Hizmetleri | AX Mobilya
0

Lake Boya Hizmetleri

Lake boya standart fırça ile atılan boyalardan değildir ve tabanca ile işlem yapılır. Aslında lake boya oldukça parlak bir mobilya cilasıdır. Renksiz veya renkli olarak uygulamalar yapılabilir. Sizlerin istekleri doğrultusunda renklendirme işlemlerini yapmaktayız.
 
Lake boya hizmetleri mobilyalar için pürüzsüz bir yüzey anlamına gelir. Eğer ki mobilyalarınızda girintili çıkıntılı yani pürüzlü alanlar var ise öncelikle bunları zımpara ile düzleştirir ardından lake boya hizmetine geçeriz.
 
Lake boya uygulaması yapılırken öncelikle yukarıda bahsettiğimiz temiz ve pürüzsüz bir zımparalama olayı yapılır ardından hemen çok katmanlı astarlama işlemine geçilir.
 
Lake boya sert bir boya türü olduğu için alt zeminin kesinlikle sağlam olması gerekir. Mobilya üzerinde esneme veya oynama olmaması gerekmektedir. Eğer ki oynama olursa lake boya sert olduğu için kesinlikle çatlama yapacaktır.
 
Bu işleri sıraladığımız zaman lake boya işi gerçekten ustalık isteyen bir iş anlamına gelir ve şuan piyasada bu işleri hakkıyla yapabilecek fazla usta sayısı bulunmamaktadır.
 
Her türlü lake ve lake boya işleriniz için bizden bilgi ve fiyat almadan karar vermeyin. Cila Atölyesi alanında usta kişiler ile işlem yapmaktadır..
Lake Boya Hizmetleri

Ustalık isteyen ve ustası fazla bulunmayan lake boya hizmetleri için bizden bilgi ve fiyat almadan işlem yapmayınız.. Bilgileri yan tarafta okuyabilirsiniz..

Hemel
Alya
Blum
ICA
Hafele Firması
Dino Zoli
Enova Fabric